Partits cap de setmana del 17 i 18 de desembre

COMPETICIÓ DATA HORA LOCAL VISITANT
2ª CATALANA 17-12-11 11:00 CATALANA 11-2 MOLINS DE REI
1ª CATALANA FEM. 17-12-11 12:30 FEMENÍ 0-1 U.E.BARBERÀ
Anuncis

Eliminatòries d’accés a la fase Preferent

ELIMINATÒRIA JUNIOR

SEU: IGUALADA

DATA HORA
18-12-11  15:00 JUNIOR A  6-3 CP RIUDOMS

 

 

ELIMINATÒRIES JUVENIL

SEU:  CASTELLAR DEL VALLES

DATA HORA
17-12-11  16:00 JUVENIL B  5-4 CAPELLADES

 

ELIMINATÒRIA JUVENIL

SEU:  TORDERA

DATA HORA
17-12-11  19:45 JUVENIL C  9-1 CERDANYOLA A

 

ELIMINATÒRIA INFANTIL

DATA HORA LOCAL VISITANT
10-12-11 17:30 INFANTIL     17-1 MOLLET
18-12-11 17:00 MOLLET       0-7 INFANTIL

 

ELIMINATÒRIES ALEVINS

DATA HORA LOCAL VISITANT
10-12-11 16:30 ALEVÍ A       1-3 GEIEG A
17-12-11 15:30 GEIEG A       1-2 ALEVI A
10-12-11 15:00 VOLTREGÀ C       3-3 ALEVÍ B
17-12-11 10:00 ALEVÍ B       3-8 VOLTREGÀ

Partits cap de setmana del 9 al 11 de desembre

COMPETICIÓ DATA HORA LOCAL VISITANT
BENJAMÍ 10 10-12-11 17:00 RIPOLLET A  3-2 BENJAMÍ A
BENJAMÍ 16 11-12-11 10:00 BENJAMÍ B  3-13 SANT RAMON A
JUVENIL A 9-12-11 20:45 REUS DEPORTIU A  6-0 JUVENIL A
2ª CATALANA 11-12-11 12:30 CATALANA  10-2 PERPETUENC
1ªCATALANA FEMENÍ 10-12-11 11:15 MANRESA   0-5 FEMENÍ

Partits cap de setmana de 2 al 4 de Desembre

COMPETICIÓ DATA HORA LOCAL VISITANT
BENJAMÍ 10 4-12-11 11:00 BENJAMÍ A  7-5 ARENYS DE MUNT B
BENJAMÍ 16 3-12-11 18:00 PIERA B  11-7 BENJAMÍ B
ALEVÍ 22  
ALEVÍ 23  
INFANTIL 14  
JUVENIL A 3-12-11 15:00 VOLTREGA A 1-5 JUVENIL A
JUVENIL F  
JUVENIL I  
JUNIOR F  
JUNIOR G  
2ª CATALANA   2-12-11 21:15 CH PRAT CATALANA
1ª CATALANA FEM. 4-12-11 12:00 FEMENÍ  2-4 MANLLEU

Partits cap de setmana del 26 i 27 de novembre

COMPETICIÓ DATA HORA LOCAL VISITANT
BENJAMÍ 10 26-11-11 17:30 UE CLARET  1-12 BENJAMÍ A
BENJAMÍ 16 26-11-11 16:30 BENJAMÍ B  4-8 CP MASQUEFA
ALEVÍ 22 26-11-11 11:15 CE OLESA PATI  5-7 ALEVÍ A
ALEVÍ 23 26-11-11 15:30 ALEVÍ B  7-2 AE CASP
INFANTIL 14 25-11-11 20:45 REUS DEPORTIU A  6-3 INFANTIL
JUVENIL A 24-11-11 21:45 JUVENIL A  7-1 SHUM A
JUVENIL F 26-11-11 16:00 IGUALADA HC A  9-1 JUVENIL B
JUVENIL I 27-11-11 18:00 CAPELLADES HC  8-4 JUVENIL C
JUNIOR F 25-11-11 20:30 CH CASTELLET  8-2 JUNIOR A
JUNIOR G 26-11-11 17:30 JUNIOR B  6-1 CE VENDRELL
2ª CATALANA 26-11-11 18:00 HC PALAU PLGS  4-7 CATALANA
1ª CATALANA FEM.  

Partits cap de setmana del 19 i 20 de Novembre

COMPETICIÓ DATA HORA LOCAL VISITANT
BENJAMÍ 10 20-11-11 10:00 BENJAMÍ A  9-3 S.CELONI
BENJAMÍ 16 20-11-11 11:00 BENJAMÍ B  2-3 VILAFRANCA A
ALEVÍ 22 19-11-11 9:30 ALEVI A 18-0 CORBERA
ALEVÍ 23 19-11-11 15:15 VILASSAR B  1-5 ALEVÍ B
INFANTIL 14 19-11-11 10:30 INFANTIL 14-0 OLESA
JUVENIL A 20-11-11 12:30 CORNELLA  1-16 JUVENIL A
JUVENIL F 19-11-11 12:00 JUVENIL B 12-3 VILANOVA B
JUVENIL I 19-11-11 15:30 JUVENIL C 12-0 MONTBUI
JUNIOR F  
JUNIOR G 19-11-11 18:45 RIUDOMS 8-3 JUNIOR B
2ª CATALANA 20-11-11 18:00 CORNELLA  4-6 CATALANA
1ª CATALANA FEM. 19-11-11 21:30 RODA 1-6 FEMENÍ

Partits cap de setmana del 12 i 13 de Novembre

COMPETICIÓ DATA HORA LOCAL VISITANT
BENJAMÍ 10 12-11-11 11:00 ST.JOSEP BADALO. 1-10 BENJAMÍ A
BENJAMÍ 16 13-11-11 10:15 SITGES B  1-6 BENJAMÍ B
ALEVÍ 22 12-11-11 17:30 ALEVI A 11-1 MASQUEFA B
ALEVÍ 23  
INFANTIL 14 12-11-11 10:15 INFANTIL  8-4 CAMBRILS A
JUVENIL A 12-11-11 11:30 JUVENIL A  8-2 CALDES A
JUVENIL F 12-11-11 16:30 JUVENIL B 15-0 MASQUEFA
JUVENIL I 12-11-11 15:30 JUVENIL C 10-4 VILAFRANCA A
JUNIOR F 13-11-11 12:45 JUNIOR A  4-3 CAPELLADES
JUNIOR G 12-11-11 21:30 JUNIOR B  8-3 VILANOVA
2ª CATALANA 13-11-11 13:00 2ªCATALANA  8-4 PIERA A
1ª CATALANA FEM. 13-11-11 21:30 FEMENÍ  2-2 SANT CUGAT